توضیحات کامل :

پاورپوینت دهکده جهانی و نظام خانواده در 27 اسلاید بسیار زیبا و قابل ویرایش آماده ارائه با اسلایدشو با فرمت  pptx و رعایت تمامی استانداردهای زبان فارسی

 

فهرست مطالب

مقدمه

نظام خانواده

نیازهای اساسی جوان و نوجوان

دهکده جهانی

جمع بندی کلّی و نتیجه گیری

 

بخشی از متن

مقدمه

وقتی که در یک پژوهش از ارتباط بین دو مقوله بحث به میان می آید، نکته مهمّی که به ذهن می رسد، تجزیه و تحلیل و بررسی مفاهیم پژوهشی است. مقاله حاضر نیز از این قاعده استثنا نیست و در صدد عرضه این تعریف است که: اصولاً «خانواده» به چه گروهی اطلاق می شود؟ و نقش اعضا در یک خانواده چگونه است؟

ما در این مبحث به طور خلاصه به تأثیر و تأثّرات خانواده و آسیب های این نهاد مهمّ اجتماعی و همچنین دلیل واپس روی و انحطاط اخلاقی نظام خانواده در جهان کوچک شده کنونی (دهکده جهانی) خواهیم پرداخت.

بعد از این که محدوده و قلمرو اصطلاحی و لغوی خانواده و آنچه مورد نظر نگارنده است مشخص شد، قلمرو «دهکده جهانی» و تعریف و تاریخ به وجود آمدن این پدیده بحث برانگیز را (که به قول معروف، نُقل مجالس و محافل علمی شده است) مورد بررسی قرار خواهیم داد. امیدوارم خواننده گرامی برای بالا بردن سطح دانش در آغاز جوانی، این خطوط را دنبال کرده، وظیفه خود را در قبال این پدیده جدید انجام دهد تا در سایه آگاهی و اطلاعات از پیرامون خود در عرصه دانش و تکنولوژی، پا به پای سایر ملل، قدم بردارد و برای جامعه افتخارآفرینی کند، به یاری خداوند.

و ...